СПИРТИК
Виски Виски Jack Daniels, 2 л

Виски Jack Daniels, 2 л

# Название Цена Заказать
1
Виски Jack Daniels
240 грн

Віскі Jack Daniels почав свою історію в XIX столітті, коли молодий винокур Джаспер Ньютон Деніел, якому на той момент виповнилося лише 13 років, вперше почав виробляти тепер уже знаменитий напій. Саме він зробив Jack Daniel's світовою класикою. Цей теннесійскій віскі швидко завоював славу, чому немало сприяла продумана рекламна кампанія від нового генія винокурного справи. Вода для приготування віскі Jack Daniel's береться в спеціальному печерному джерелі, який розташований під виробництвом. Особливістю цієї води є постійна температура в 13 градусів, мінімальний вміст солі і заліза. Витримка віскі Jack Daniel's здійснюється в бочках з американського дуба. Таким чином віскі з Теннессі отримує свій оригінальний смак і аромат.

Віскі Jack Daniel's виробляється на основі найчистішої джерельної води, фільтрується за допомогою вугільного фільтра з цукрового клена, витримується в бочках з американського дуба не менше трьох років.

Віскі блискучого бурштинового кольору. В ароматі тони спецій, горіхів, меду і диму. Смак гладкий і м'який, з відтінками карамелі і деревини, довгим димним присмаком.

Рекомендується подавати в чистому вигляді або з льодом в якості дижестива, використовується для приготування коктейлів і лонг-дрінк.

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?

Заполните форму и отправте нам запрос на звонок. Мы перезвоним Вам и проконсультируем.