СПИРТИК
Бренди Бренди Наполеон - 2л

Бренди Наполеон - 2л

# Название Цена Заказать
1
Бренди Наполеон
180 грн

Бренді Napoleon демонструє прекрасний баланс і багатство смаку. Для виготовлення бренді використовується виноград сортів Уні Блан, Монтілья, Коломбард і Фоль Бланш, вирощений переважно в зонах Пті Шампань і Фін Буа. Отримані шляхом традиційної дистиляції, спирти витримуються встановлені згідно з вимогами не менше 6 років в нових бочках з лімузенського дуба.
Завдяки прекрасному співвідношенню ціни і якості особливою популярністю в світі користується бренді «Наполеон». Він став одним з лідерів ринку імпортного міцного алкоголю.

Бренді з незвичайним смаком і яскравим, незабутнім ароматом. Весь процес виготовлення напою проходить під ретельним контролем майстер-блендера. Витримують бренді в невеликих бочках з-під коньяку. "Napoleon" - це прекрасний приклад бренді преміум-класу за доступною цене. Для виробництва високоякісного бренді відбирається кращий урожай, в складному мистецтві ассамбляжа і перегонці вина використовується цілий ряд сімейних секретів, які передаються з покоління в покоління. Кожен крок у процесі виробництва строго контролюється майстрами. Дозрівання проходить в кілька етапів: молоді спирти два місяці витримуються в нових бочках, потім переливаються в старі, в яких кілька дощечок (клепок) замінені на нові.

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?

Заполните форму и отправте нам запрос на звонок. Мы перезвоним Вам и проконсультируем.